Статистика відвідувань

Яндекс.Метрика

Дані про сільську раду

 

      До сільської ради входить два населених пункти с. Байківка та с. Грушківці, які розташовані на Придніпровській височині і розміщені на відкритій степовій хвилястій місцевості, з пісчаними малородючими землями.  Половину території сіл оточує став, утворений річкою Постоловою. Лівий берег ріки високий, місцями скелястий.

      З давніх пір володарями  місцевості  с.Байківка були поміщики Холоневські. Був часи,  коли  Байківський приход  належав до Любарської протопопії;  по заснуванні Брацлавського воєводства він перейшов до Вінницької.

      В 1883 році за розглядом Подільського губернського правління під виглядом вирівнювання границь між Вінницьким і Літинським повітами Байківка була відчислена до Вінницького повіту.

      Історична назва с. Грушківці -  Голяки.  Перші згадки про село в архівних документах датуються 1783 роком. Коли було засновано село – невідомо. В 1783 році володар с. Голяки -  польський граф Ржевуський побудував собі маєток в районі сільської школи, а пізніше новий  володар села граф Гейден переніс цей маєток в район  школи – інтернату.

      Місцева сільська рада утворена в  1968 р.

Відстань до районного центру -  шосейним шляхом  -  10 км.

Територія населених пунктів  сладає  - 3892,0 га.

В селах з давніх давен  і по теперішній час основним заробітком був - дохід від сільського господарства,  як колективного у колгоспі,  так і підсобного господарства вдома у кожного селянина.

На території сільської ради знаходиться 2 фельшерських пункти, 2 будинки культури, школа – садок в с.Грушківці та  загальноосвітня школа  І ступеня  в с. Байківка, сільська рада.

Кількість дворів  - 583, населення  - 1081.